Naujienų ataskaita Technologija
Gruodis 08, 2022

Užimtumo ateitis: „Amazon“ visus įdarbintojus pakeičia dirbtiniu intelektu

Trumpai

Dėl AI įdarbinimo „Amazon“ atleis tūkstančius žmogiškųjų išteklių specialistų

Trečias pagal dydį tiesioginis darbdavys pasaulyje „Amazon Corporation“, iššaus tūkstančiai žmogiškųjų išteklių specialistų visame pasaulyje, o jų vietą užims AI. Šis dirbtinis intelektas buvo užprogramuotas taip, kad nuspėtų, kurie kandidatai geriausiai dirbs tam tikruose skyriuose. Tikimasi, kad be žmogaus verbuotojo pagalbos robotas galės vesti kandidatus iki pokalbio.

Užimtumo ateitis: „Amazon“ visus įdarbintojus pakeičia AI

Tikras verbuotojas prisijungia tik pabaigoje, kad įsitikintų, jog kandidatas gali prisijungti prie komandos ir kad jis nebuvo suklaidintas dėl savo techninių sugebėjimų.

Visi žemo lygio verbuotojai nebereikalingi

Ši technologija jau iš dalies naudojama, nustatant panašumus tarp esamų, produktyvių „Amazon“ darbuotojų ir kandidatų, ieškančių pareigų su panašiais reikalavimais, gyvenimo aprašymų.

„Amazon“ jau bandė sukurti panašų AI dar 2010 m. Tačiau tuomet tai lėmė a didelis skandalas. Tuo metu dirbtinis intelektas buvo laikomas seksistiniu ir rasistiniu. AI sąmoningai stengėsi išvengti juodaodžių moterų samdymo programuotojomis, skirdama joms žemiausius įmanomus įvertinimus. Reikėjo apriboti technologijų naudojimą.

Kaip teigiama vidiniame dokumente, „Amazon“ kelis mėnesius stengėsi, kad naujasis AI nebūtų pernelyg stereotipinis.

Galima sakyti, kad „Amazon Corporation“ yra priešakyje, pakeičiant žmones dirbtiniu intelektu:

  • Tūkstančiai robotų dirba įmonės sandėliuose, naikindami žmonių darbus.
  • „Amazon“ taip pat bando įsigyti „iRobot“., kad robotai dulkių siurbliai galėtų augti ir būti sukurti pramoniniu mastu, o „Amazon“ galėtų mokėti mažiau už darbą, pavyzdžiui, valymo įrenginius.
  • „Amazon“ dronai yra pagrindinės pristatymo priemonės.
  • Tai taip pat taikoma „Amazon Go“ – pirmajai istorijoje parduotuvei be kasininkų.

Ateities planai „Amazon“ taip pat dalijasi savo AI su kitomis didelėmis korporacijomis, kurios taip pat ketina pakeisti darbuotojus robotais ir AI.

Skaitykite daugiau apie AI:

Atsakomybės neigimas

Remdamasi tuo, Pasitikėjimo projekto gairės, atkreipkite dėmesį, kad šiame puslapyje pateikta informacija nėra skirta ir neturėtų būti aiškinama kaip teisinė, mokesčių, investicinė, finansinė ar bet kokia kita konsultacija. Svarbu investuoti tik tai, ką galite sau leisti prarasti, ir, jei turite kokių nors abejonių, kreiptis į nepriklausomą finansinę konsultaciją. Norėdami gauti daugiau informacijos, siūlome peržiūrėti taisykles ir nuostatas bei pagalbos ir palaikymo puslapius, kuriuos pateikia išdavėjas arba reklamuotojas. MetaversePost yra įsipareigojusi teikti tikslias, nešališkas ataskaitas, tačiau rinkos sąlygos gali keistis be įspėjimo.

Apie autorių

Damiras yra komandos vadovas, produktų vadovas ir redaktorius Metaverse Post, apimantis tokias temas kaip AI/ML, AGI, LLM, Metaverse ir Web3– susijusiose srityse. Jo straipsniai kas mėnesį pritraukia didžiulę daugiau nei milijono vartotojų auditoriją. Atrodo, kad jis yra ekspertas, turintis 10 metų SEO ir skaitmeninės rinkodaros patirtį. Damiras buvo paminėtas Mashable, Wired, Cointelegraph, The New Yorker, Inside.com, Entrepreneur, BeInCrypto ir kiti leidiniai. Jis keliauja tarp JAE, Turkijos, Rusijos ir NVS kaip skaitmeninis klajoklis. Damiras įgijo fizikos bakalauro laipsnį, kuris, jo manymu, suteikė jam kritinio mąstymo įgūdžių, reikalingų sėkmingam nuolat besikeičiančiame interneto peizaže.

Daugiau straipsnių
Damiras Jalalovas

Institucinis apetitas Bitcoin ETF atžvilgiu auga dėl nepastovumo

13F paraiškų atskleidimas atskleidžia žymius institucinius investuotojus, kurie naudojasi Bitcoin ETF, o tai rodo, kad vis labiau pritariama...

Žinoti daugiau

Ateina nuosprendžio paskelbimo diena: CZ likimas subalansuotas, nes JAV teismas svarsto DOJ prašymą

Changpeng Zhao šiandien laukia nuosprendžio JAV teisme Sietle.

Prisijunkite prie mūsų naujoviškų technologijų bendruomenės
Skaityti daugiau
Injective sujungia jėgas su AltLayer, kad padidintų inEVM saugumą
Atsakingas verslas Naujienų ataskaita Technologija
Gali 3, 2024
„Masa“ bendradarbiauja su „Teller“, kad pristatytų MASA skolinimo fondą, leidžiantį skolintis USDC pagrindu
rinkos Naujienų ataskaita Technologija
„Velodrome“ ateinančiomis savaitėmis pristato „Superchain“ beta versiją ir išplečiama visose „OP Stack Layer 2 Blockchains“
CARV praneša apie partnerystę su Aethir, kad decentralizuotų savo duomenų sluoksnį ir paskirstytų atlygį
CRYPTOMERIA LABS PTE. LTD.